8 відгуків
ТРУБОЧИСТ
+380 показати номер

Навіщо мені чистити димохід?

Навіщо мені чистити димохід?

Ми всі знаємо, що автомобіль слід обслужити згідно регламенту, заміна масла, фільтрів всіх у тому числі повітряних і салону. Ні в кого не виникає навіть питання треба міняти фільтр і масло, всі їдемо на сервіс строго по кілометражу, так це автомобіль. А почистити димар в будинку, вважаємо не обов'язково. Я б поміняв важливість техобслуговування автомобіля з чищенням димоходу, з однієї простої причини, наслідки не чищеного димоходу можуть бути від дрібного засмічення димоходу до задухи чадним газом мешканців будинку або загоряння з пожежею.

Отже, завдання сажотруса полягає в тому, щоб видалити сажу, засмічення і накопичився креозот з внутрішньої стінки димоходу, топки, димової камери і заслінки. Ця очищення допоможе забезпечити більш безпечну роботу всієї системи під час опалювальної сезону. Невелике скупчення креозотового нальоту, вже є потенційним джерелом пожежі. Креозот - це легкозаймиста речовина, яка накопичується всередині вашого димоходу котла або в результаті спалювання деревини. Швидкість утворення може бути вище, якщо ви практикуєте спалювання сирої деревини або Ваш опалювальний прилад не працює належним чином. Різні сорти дерева створюють різну кількість креозоту при спалюванні. Сосна викликає швидке накопичення креозоту, тому її слід уникати регулярного джерела деревини. Креозот також може зменшити тягу каміна і знизити ефективність ККД опалювального приладу, що обов'язково позначиться на витраті палива в більшу сторону.

 • Навіщо чистити димохід?
  Навіщо чистити димохід?
  Дуже часто власник дорогого твердопаливного котел вважає, що чистка, як котла так і димаря, – це доля власників дешевих твердопаливних котлів. А коли встановлений ще і «модний» димар, то тоді чищення димоходу взагалі не потрібна...
  Навіщо чистити димохід?
 • Як працюють димарі
  Як працюють димарі
  Ефективний димар є важливою частиною будь-якої успішної системи спалювання деревини. Багато скарги на погану роботу дров'яних систем пов'язані з різними проблемами з димоходом.
  Як працюють димарі